Velox Trans Europe logo

Váš spolehlivý partner
v přepravě

Služby

Vaše zboží je vždy přepravováno v bezpečí

Disponujeme návěsy značek Kässbohrer, Van Eck a Talson v provedení mega (13,6 lm, 300 cm vnitřní výška), vybavených válečkovou podlahou pro bezpečnou nakládku leteckých palet a kontejnerů. Disponujeme návěsy nejen plachtovými (třístranné shrnování), ale také skříňovými. Všechny návěsy mají ADR vybavení pro přepravu nebezpečného zboží a vybavení pro přepravu zboží pod celním dohledem. Řidič má také k dispozici dostatečné množství fixačních prostředků pro případ přepravy volně loženého zboží. Naše společnost je „schváleným agentem“. Náš identifikační alfanumerický znak je CZ/RA/00043-01.

Spolehlivá a ekologická tažná vozidla

Vozidla SCANIA a RENAULT v provedení lowdeck plní i ty nejpřísnější emisní normy EURO 6, kompletní ADR vybavení a povolení k jízdě během víkendů a svátků v ČR a SRN je pro nás samozřejmostí.

Profesionální team našich řidičů

Naši řidiči jsou zkušení profesionálové, vybavení základní licencí ADR pro přepravu nebezpečného zboží. Všichni jsou certifikováni v rámci aktuálních bezpečnostních norem v leteckém provozu. Pro rychlejší přepravu na delších trasách jsou Vám k dispozici také posádky se dvěma řidiči.

Non-stop dispečink

Kvalitu prováděných přeprav zajišťuje non-stop dispečink, standardem je pro nás online sledování všech vozidel, jejich kontrola v pravidelných intervalech a online komunikace s posádkami. Naši klienti mají možnost sdílet s námi data o aktuální pozici vozidla přepravující jejich zásilky.

Non-stop dispečink

Velox Trans Europe s.r.o.

Terasy III, čp 1335
27351 Unhošť
Czech republic
IČ: 26156636 / DIČ: CZ26156636

Telefon pro zájemce o zaměstnání: 727 827 837.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Chcete se na něco zeptat? Prosíme, napište nám zprávu a my Vám co nejdříve odpovíme. Nezapomeňte vyplnit všechny položky označené hvězdičkou. Tyto jsou povinné.

Souhlas
© 2024 Velox Trans Europe s.r.o.
Made by Marek Poznik