Služby

Profesionální tým řidičů, spolehlivá a ekologická vozidla, non-stop dispečink.

Vaše zboží je vždy přepravováno v bezpečí

Disponujeme návěsy značek Kässbohrer, Van Eck, Talson a Tirsan v provedení mega (13,6 lm, 300 cm vnitřní výška), vybavených válečkovou podlahou pro bezpečnou nakládku leteckých palet a kontejnerů. Disponujeme návěsy nejen plachtovými (třístranné shrnování), ale také skříňovými a chladírenskými (certifikace FNA). Všechny návěsy mají ADR vybavení pro přepravu nebezpečného zboží a vybavení pro přepravu zboží pod celním dohledem. Řidič má také k dispozici dostatečné množství fixačních prostředků pro případ přepravy volně loženého zboží.

Spolehlivá a ekologická tažná vozidla

Vozidla SCANIA a DAF v provedení lowdeck plní i ty nejpřísnější emisní normy EURO 5, EEV a EURO 6, kompletní ADR vybavení a povolení k jízdě během víkendů a svátků v ČR a SRN je pro nás samozřejmostí.

Profesionální team našich řidičů

Naši řidiči jsou zkušení profesionálové, vybavení základní licencí ADR pro přepravu nebezpečného zboží. Všichni jsou certifikováni v rámci aktuálních bezpečnostních norem v leteckém provozu. Pro rychlejší přepravu na delších trasách jsou Vám k dispozici také posádky se dvěma řidiči.

Non-stop dispečink

Kvalitu prováděných přeprav zajišťuje non-stop dispečink, standardem je pro nás online sledování všech vozidel, jejich kontrola v pravidelných intervalech a online komunikace s posádkami. Naši klienti mají možnost sdílet s námi data o aktuální pozici vozidla přepravující jejich zásilky.

Potřebujete jen tahače?

Nabízíme také možnost přepravovat Vaše vlastní návěsy prostřednictvím našich tahačů. Tuto službu nabízíme v rámci celé EU.

Maté zájem o naše služby?

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.Poslední články

Nový web!

Nový, přehlednější, hezčí web přizpůsobený mobilním zařízením.

Rychlý kontakt

Napište nebo zavolejte.

Kontakt